2 kajaki na rzeczeDPS „Na Bachusa” informuje, że w dniu 01 lipca 2021 roku zorganizował dla mieszkańców wyjazd na spływ kajakowy rzeką Pilicą.

Tym razem wybraliśmy okolice Białobrzeg, spływ na trasie Białobrzegi – Brzeźce.

Wybrany do spływu odcinek trochę nas na początku zaskoczył ponieważ liczył ponad 11 km nigdy dotąd nie pokonywaliśmy tak długiej trasy. Na mecie okazało się jednak,  że nasze obawy były zupełnie niepotrzebne. Trasę pokonaliśmy bez najmniejszego trudu za to z ogromną przyjemnością i radością. Przez całą drogę towarzyszyła nam idealna pogoda choć synoptycy i meteorolodzy od kilku dni straszyli i próbowali zniechęcić nas do kajakowej przygody. My jednak do końca byliśmy nieustraszeni i pełni nadziei że jednak wyprawa będzie udana. Tak też się stało! Zapowiadane burze w samym środku spływu nie śmiały choćby przez chwilę zakłócić naszej pysznej zabawy! Z całą pewnością odnieśliśmy pełne zwycięstwo dzięki nadziei i determinacji! Wszystkie żywioły sprzyjały nam w pełni. Dzięki czemu mogliśmy zażywać niczym niezmąconego relaksu. Ogromną frajdę sprawiało wszystkim chlapanie wodą a mieliśmy w tej dziedzinie jeden kajak specjalistów 😉 słońce szybko osuszało efekty koleżeńskich psikusów i frajdy nie było końca.

Po dopłynięciu do mety dla dzielnych sportowców czekało już rozpalone ognisko na którym upiekliśmy kiełbaski abyśmy mogli się posilić i wzmocnić po wysiłku.

Jak się okazało wzmocniliśmy się błyskawicznie i spontanicznie i ochoczo wkroczyliśmy na boisko piłki nożnej. Znowu okazało się że mamy w tej dziedzinie ogromne talenty. Bez sportowych strojów a nawet na boso rozegraliśmy wspaniały, emocjonujący mecz zakończony remisem.

Cała wyprawa była wspaniała i pokazała nam, że potrafimy czerpać z naszych aktywności ogromną radość. Na pewno długo będziemy ją wspominać ale też postaramy się o kolejne radosne przygody.

2 kajaki na rzece

dwa kajaki na tle czciny

5 podówjnych kajaków płynących po wodzie

Granie w piłkę