plakat filmu Avatar Dom Pomocy społecznej „Na Bachusa” informuje, że 17.02.2023r zorganizował dla Mieszkańców wyjście do kina na film „Avatar istota wody” Było to długo wyczekiwane wydarzenie na które Nasi mieszkańcy nie mogli się doczekać. Niesamowite efekty 3D sprawiały że film oglądało się z ogromnym zainteresowaniem. Fantastyczny świat planety Pandory wciągał i fascynował feerią barw i złożonością wymyślonych kosmicznych istot.  Wartka akcja dostarczyła wielu emocji, od wzruszenie po zachwyt i niepokój o losy bohaterów, ale jak to w filmach bywa zło zostaje pokonane, a dobro zwycięża. Nie możemy się doczekać kolejnych przygód i z niecierpliwością czekamy na kolejną część, na którą z pewnością się wybierzemy.

obrazek salutujący harcerzDPS „Na Bachusa” informuje, że 16.03.2023r Nasi mieszkańcy wzięli udział w corocznym harcerskim DNIU MYŚLI BRATERSKIEJ. Spotkanie ma na celu jednoczyć wszystkie drużyny harcerskie Nieprzetartego Szlaku Hufca Praga Południe. Podczas zgromadzenia nasi podopieczni zacieśniają przyjaźnie i poznają nowych uczestników. Każda z drużyn miała swój czas na zaprezentowanie piosenki lub harcerskiego okrzyku. Mieszkańcy brali też czynny udział w grach i konkursach. Zaproszeni goście opowiadali historie o słynnych harcerskich bohaterach, których znali i podziwiali. Jest to wydarzenie pełne wzruszeń, ciepłych wspomnień i radosnego harcerskiego śpiewu. Szkoda, że odbywa się tylko raz w roku.

Napis Hollywood na ścianiePomocy Społecznej „Na Bachusa” informuje, że 21 .02.2023r zorganizował dla mieszkańców i zaproszonych gości z zaprzyjaźnionych Domów kostiumową imprezę karnawałową w stylu „Bohaterowie filmów Hollywood”. Bal odbył się na szałowo przygotowanej Sali widowiskowej, która swoją złotą odsłoną dodawała blasku świetnym kreacjom hollywoodzkim.